SYSTEMY MONITORINGU

Jeszcze pare lat temu, ze względu na wysokie koszty, monitoring taki był dostępny wyłącznie dla dużych firm, korporacji i urzędów państwowych, a dystrybucją sprzętu i montażem zajmowały się wyłącznie agencje ochrony.

Spadek cen i galopujący postęp technologiczny spowodowały że w chwili obecnej systemy telewizji przemysłowej są dostepne dla każdego właściciela domu lub firmy, a ich koszt jest porównywalny z średniej klasy odbiornikiem telewizyjnym.

Dbając o Państwa mienie, chcielibyśmy zaproponować montaż wysokiej klasy monitoringu za przystępną cenę.

Telewizja przemysłowa przyczyni się również do polepszenia Państwa poczucia bezpieczeństwa, co podniesie komfort odpoczynku wdomu, i komfort pracy w Państwa firmie.

WYSOKA JAKOŚĆ

System monitoringu przez nas instalowany wyróżnia się wysoką jakością nagrywanego obrazu a zarazem jest w przystępnej cenie.

DOSTEP Z KAŻDEGO URZĄDZENIA

Każdy zainstalowany system posiada możliwość podglądu w czasie rzeczywistym co dzieje się na naszej posesji z każdego urządzenia.

GWARANCJA

Na każdą instalacje udzielamy conajmnije 24 Miesięcznej gwarancji, a wrazie problemów postaramy się je usunąć w ciągu 24 Godzin


Do każdego klienta podchodzimy inwidualnie, staramy się jak najlepiej dobrać sprzęt do państwa potrzeb. W razie jakich kolwiek pytań proszę nie wachać się do nas zadzwonić.

Dowiedz się więcej

FORMULARZ KONTAKTOWY

NASZ ADRES

W razie jakich kolwiek pytań lub nie jasności skorzystaj z naszego formularza, zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy!

+48 730 828 303

kontakt@deltasystems.pl

ul. Korfantego 23, 46-060 Prószków

NIP: PL 991 047 69 80