Cloud Computing
Wybierz optymalne rozwiązanie dla swoich projektów.

Cloud computing czyli inaczej chmura obliczeniowa pozwala na dostarczanie usług w modelu na żądanie. Oznacza to, że są one udostępniane automatycznie dzięki zastosowaniu procesów przemysłowych w infrastrukturze IT. Po wybraniu usługi, zamówienie użytkownika jest przesyłane do systemu i przetwarzane bez konieczności udziału człowieka. Taki poziom automatyzacji produktów skraca czas oczekiwania na usługę oraz pozwala na wprowadzenie trybu "self-service". W języku angielskim taki model nazywamy "Platform as a Service" (PaaS).

Zmniejszone i elastyczne koszty

W przypadku chmury obliczeniowej koszty inwestycji podczas uruchamiania projektu nie są już hamulcem rozwoju, tak jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Faktura jest zależna od wykorzystanych zasobów a Twoje potrzeby mogą zmieniać się w czasie. Płacisz wyłącznie za zasoby niezbędne Twojej firmie.

ie myśl o sprzęcie i licencjach

W przypadku usług cloud computing użytkownik nie zajmuje się aspektem sprzętowym usług. Dostarczeniem i konserwacją sprzętu zajmuje się DeltaSystems. Użytkownik nie musi zajmować się problemami związanymi ze stanem magazynowym, z wymianą komponentów czy z kosztem sprzętu. Nie przejmuj się zarządzaniem infrastrukturą. Skup się na rozwoju swojej firmy. DeltaSystems zajmie się resztą.

FORMULARZ KONTAKTOWY

NASZ ADRES

W razie jakich kolwiek pytań lub nie jasności skorzystaj z naszego formularza, zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy!

+48 730 828 303

kontakt@deltasystems.pl

ul. Korfantego 23, 46-060 Prószków

NIP: PL 991 047 69 80