AUTOMATYKA BUDYNKOWA

JAK GO SOBIE WYOBRAŻAMY?

Inteligentny budynek posiada system czujników i detektorów oraz jeden, zintegrowany system zarządzania wszystkimi znajdującymi się w budynku instalacjami. Dzięki informacjom pochodzącym z różnych elementów systemu, budynek może reagować na zmiany środowiska wewnątrz i na zewnątrz, co prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa, minimalizacji kosztów eksploatacji i modernizacji oraz ograniczenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń.


WYSOKI KOMFORT

Automatyzacja działania instalacji budynku znacznie ograniczy energię wkładaną w dopasowanie otoczenia do potrzeb użytkowników. Zautomatyzowane procesy nieustannie dbają o to, aby nasze otoczenie było nam jak najbardziej przyjazne i wykonują za nas wiele mechanicznych czynności. Inteligentny dom sprawia, że zyskujemy czas, który możemy spożytkować w inne sposoby.

Kontrola za pomocą pilotów, paneli dotykowych i wszelkiego rodzaju komputerów pozwala wygodnie i sprawnie osiągnąć zamierzone rezultaty nie ruszając się z miejsca.


WYSOKI POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Zintegrowanie z systemami alarmu i monitoringu zwiększa poziom bezpieczeństwa w budynku oraz na zewnątrz niego. System symuluje obecność użytkowników pod ich nieobecność lub gdy odpoczywają, a czujniki ruchu na zewnątrz wykazują aktywność.

W razie wystąpienia zagrożeń stosowne służby są natychmiast powiadamiane.


OSZCZĘDNOŚĆ MEDIÓW

Jak wykazują badania przeprowadzone przez organizację KNX, integracja instalacji codziennego użytku pozwala zredukować koszty zużycia energii nawet do:

  • 40% dzięki kontroli rolet i żaluzji
  • 50% dzięki sterowaniu pojedynczym pomieszczeniem
  • 60% dzięki kontroli oświetlenia
  • 60% dzięki sterowaniu wentylacją i klimatyzacją

Dzięki oszczędności mediów, standard KNX jest wysoce przyjazny nie tylko dla Twojej kieszeni, ale i dla całego środowiska naturalnego.

DOSTĘPNOŚĆ INSTALACJI

Instalacja może być sterowana za pomocą różnorodnych urządzeń z każdego miejsca w domu, a podłączona do Internetu z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu w dowolnej chwili możemy sprawdzić stan instalacji, przejrzeć pomiary wykonane w domu i na zewnątrz niego i sterować urządzeniami z takim efektem, jakbyśmy byli w domu.

Inteligentny dom połączony z siecią Web powoduje także, że instalator może przeprowadzać uaktualnienia i zmiany w działaniu urządzeń zdalnie, bez konieczności wizyty u klienta, co pozwala redukować koszty i czas pracy z instalacją i daje możliwość szybkiej diagnozy ewentualnych usterek i ich usuwania.


MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY

Rynek inteligentnych budynków ciągle się rozwija i otwiera przed nami coraz szersze spektrum możliwości. Dostosowana do jego potrzeb architektura pozwala na łatwą modernizację, rozbudowę, a także stopniowe rozwijanie instalacji.

Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących instalacjami budynku odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania. Jeżeli natomiast zachodzi chęć wymiany posiadanych urządzeń, zwykle obywa się bez uciążliwych remontów, nieuniknionych w przypadku tradycyjnych instalacji. To bardzo duża, często podkreślana zaleta systemu.

Nie zwlekaj - i zarezerwuj bezpłatną konsultacje z naszymi specjalistami!

Poproś o wycenę

FORMULARZ KONTAKTOWY

NASZ ADRES

W razie jakich kolwiek pytań lub nie jasności skorzystaj z naszego formularza, zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy!

+48 730 828 303

kontakt@deltasystems.pl

ul. Korfantego 23, 46-060 Prószków

NIP: PL 991 047 69 80