Szkolenia IT
Naucz w pełni wykorzystywać swój komputer

Czy chcesz korzystać samodzielnie z komputera i mieć dostęp do największej bazy informacji, ofert, usług i możliwości jaką jest sieć Internet? Czy chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy - umiejętność obsługi komputera to podstawa przy pracy biurowej!

Zapraszamy na szkolenie, które Ci to wszystko umożliwi: Podstawy obsługi komputera i Internetu. Dzięki niemu zyskasz e-niezależność i nie będziesz już musiał prosić o pomoc innych, a zarazem zwiększysz swoje szanse na rynku pracy..


Obsługa Smartphona

Szkolenie jest do osób rozpoczynających przygodę ze smartfonem, które chcą nabyć umiejętność obsługi ekranu dotykowego, wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych oraz odbierania i wysyłania wiadomości SMS i MMS, odtwarzania muzyki, podstawowej obsługi aparatu fotograficznego, a także korzystania z bankowości mobilnej


Obsługa Komputera

Na szkoleniu nauczysz się wszystkiego co niezbędne do samodzielnego korzystania z komputera i poruszania się po Internecie. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości. Zyskasz szansę na lepszą pracę, dzięki podniesieniu poziomu swoich kompetencji zawodowych oraz umiejętności wyszukania w Internecie ciekawych ofert pracy.


Obsługa pakietu Office

MS Office to podstawowy pakiet biurowy. Znajomość tego programu jest niezbędna na większości stanowisk. Pomożemy ci zrobić pierwsze kroki z tym oprogramowaniem, objaśnimy jak poprawnie formatowac i używać każdego programu z tegko pakietu.Specjalistyczne SzkoleniaObsługa Systemów UNIX

Szkolenie z zagadnień wszystkich podstawowych poleceń systemu operacyjnego Unix ze szczególnym uwzględnieniem Linuxa. Omówiony zostanie zarówno zdalny dostęp do konsoli systemu, struktura katalogów oraz zasady łączenia komend wraz z zarządzaniem uprawnieniami.


Zarządzanie Sieciami

Poznanie podstawowych pojęć sieci komputerowych (budowa i funkcjonowanie sieci komputerowych). Poznanie zasad i nabycie umiejętności zarządzania sieciami: równoważnymi Windows, z serwerem Windows, z serwerem Linux i serwerem NetWare (obsługa systemu operacyjnego: Linux, Windows, Novell). Zarządzanie serwerem Apache.


Tworzenie stron WWW

Z tym kursem szybko opanujesz najważniejsze techniki tworzenia stron internetowych. Zaczynając od zupełnych podstaw będziesz w stanie stworzyć bardzo ładną, kompletnie ostylowaną stronę z atrakcyjnymi animacjami i różnymi dodatkowymi funkcjonalnościami. Wiedza, którą zdobędziesz będzie dla Ciebie doskonałą bazą do dalszego rozwijania swoich umiejętności.


Zabezpieczenia IT

Szkolenie odpowiednie dla managerów technicznych oraz specjalistów chcących zdobyć podstawowe kwalifikacje z dziedzinie bezpieczeństwa IT. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bezpieczeństwem IT, dostałeś zadanie zorganizowania bezpieczeństwa IT w firmie czy może po prostu chcesz uporządkować swoją wiedzę – to jest szkolenie dla Ciebie.


Obsługa NFon

Konfiguracja i utrzymanie systemu NFON. Poznanie możliwości systemu oraz kurs dodawania nowych urządzeń do systemu. Używaj swojego systemu telefonicznego na całym świecie, niezależnie tego, gdzie jesteś: możesz z łatwością komunikować się przez telefon przez Internet, smartfon, laptop lub komputer.


Wdrożenie Proxmox

Proxmox VE to system oparty na dystrybucji Debian GNU/Linux. Celem projektu jest dostarczenie wydajnej i prostej w obsłudze platformy wirtualizacji służącej do zarządzania kontenerami LXC oraz maszynami wirtualnymi KVM. Szkolenie będzie miało na celu nabycia umiejętności konfiguracji oraz zarządzania środowiskiem wirtualizacji

Każde szkolenie dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników.

Jeśli są Państwo zainteresowani którymś ze szkoleń prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

NASZ ADRES

W razie jakich kolwiek pytań lub nie jasności skorzystaj z naszego formularza, zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy!

+48 730 828 303

kontakt@deltasystems.pl

ul. Korfantego 23, 46-060 Prószków

NIP: PL 991 047 69 80