Pakiet dla szkół oraz placówek oświatowcyh
Kompleksowa obsługa od A do Z

Posiadamy ciekawe oferty także dla oświaty. Jesteśmy świadomi ograniczeń finansowych (także w kwestii rozliczeń z firmami zewnętrznymi), jakie mają w dzisiejszych czasach szkoły. Jednocześnie chętnie podejmiemy współpracę na zupełnie innych warunkach niż z firmami komercyjnymi.


Serwis sprzętu

Pomoc przy wszelkiego rodzaju usterkach sprzętu komputerowego. Teraz, gdy trzeba wymienić wentylator (który zbyt głośno działa), wymienić płytę główną, czy też rozwiązać problem z drukarką lub ksero – nie ma się czym martwić, my się tym zajmiemy, a dzięki potężnemu zapleczu części - większość usterek powinna zostaje rozwiązana do 48 godzin.


Reinstalacja systemu

Przeinstalowanie systemu operacyjnego. System Windows przy dłuższym użytkowaniu ma to do siebie, że spowalnia pracę komputera. Niejednokrotnie konieczna jest reinstalacja. Nasz informatyk nie tylko tym się zajmie, ale także odpowiednio skonfiguruje system, aby przyśpieszyć jego działanie, instalując przy tym wszystkie niezbędne programy oraz sterowniki do drukarek czy też skanerów.


Modernizacja sieci

Rozbudowa i modernizacja sieci komputerowej. Przemeblowanie, remont czy też dostawa nowego sprzętu komputerowego powodują konieczność przeniesienia gniazdek sieci komputerowej, kabli, wymiany/dokupienia switchy lub routerów. Jesteśmy w stanie także przygotować salę do warunków pracowni komputerowej czy też podłączyć sieć bezprzewodową w budynku


Zabezpieczenie komputerów

Zabezpieczenie komputerów i nadanie odpowiednich uprawnień. Jest to istotne zwłaszcza w pracowniach informatycznych, do których mają dostęp uczniowie. Jak wiadomo, na tego typu komputerach potrafią być instalowane przeróżne programy. Jesteśmy w stanie odpowiednio zabezpieczyć system, aby zmniejszyć uprawnienia (np. brak możliwości instalowania gier bez pozwolenia), co jednocześnie może się przyczynić do zmniejszenia awaryjności sprzętu, nie mówiąc już o znacznie lepszej ochronie przed wirusami i trojanami.


Kopia bezpieczeństwa

Kopia bezpieczeństwa i archiwizacja dokumentów. Lepiej nawet nie myśleć ile problemów może sprawić niedziałający dysk twardy, przepięcie sieci, które spowoduje uszkodzenie komputera lub chociażby przypadkowe usunięcie plików. Nasza firma zabezpiecza najważniejsza dane klienta poprzez ciągłe wykonywanie kopii plików na zewnętrzne nośniki. Z łatwością kopiujemy dokumenty z większej ilości komputerów oraz bazy danych z kadr. Dane są zabezpieczone także przed nieautoryzowanym dostępem, poprzez wysokiej jakości szyfrowanie.


Konsultacje zdalne

Konsultacje zdalne, telefoniczne. Często zdarza się, że jest potrzebna szybka porada, która nie wymaga przyjazdu serwisanta. Pewne problemy, które osobie niezbyt zaawansowanej w obsłudze komputera zabierają czas, nam zajmą raptem chwilę. Tak więc warto dzwonić i pytać.


Zastępstwa urlopowe

Oferujemy zastępstwa urlopowe – czasami aktualnie pracujący informatyk zachoruje lub po prostu zmieni pracę. Błyskawicznie uratujemy sytuację i nie zostawimy Państwa w potrzebie.


Support oprogramowania

Pomoc w problemach z oprogramowaniem w tym także z e-dziennikiem.


Aktualizacji strony

Dodatkowo oferujemy pomoc przy aktualizacji strony internetowej. Jeżeli jest taka konieczność, możemy wykonać całkowicie nową witrynę placówki, co podniesie prestiż i unowocześni wizerunek. W pakiecie oczywiście odpowiednie zniżki.

Jak rozpocząć współprace?

Jeśli są Państwo zainteresowani profesjonalnym zarządzaniem infrastrukturą informatyczną w placówkach oświatowych czy też opiekuńczo-wychowaczych zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Po rozmowie z naszymi klientami wspólnie decydujemy jak rozległe będą zadania powierzone naszej firmie. Jeśli awaria sprzętu lub wdrożenie nowych rozwiązań będzie wymagało fizycznej obecności naszego informatyka na miejscu będziemy dostępni w bardzo szybkim czasie.

Umowa ramowa
Subskrypcja pakietu.

Rozwiązanie to pozwala na zapewnienie profesjonalnej obsługi informatycznej przy stałym koszcie miesięczym. Kwota abonamentu miesięczna jest zależna od zakresu obsługi, ale dla placówek uzytku pubicznego mamy specjalne rabaty.

Umowa zryczałtowana
Świadczenie pomocy doraźnej.

Podpisanie tego typu umowy nie wiąże się z żadnym stałym abonamentem. Płacą Państwo za pojedynczy zgłoszony i rozwiązany problem. Niestety w takiej sytuacji nie jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować oraz przeciwdziałać usterkom przed ich faktycznym wystąpieniem.

Zadania powierzone naszej firmie mogą być bardzo rózne,z chęcią podejmniemy się prac związanych z administracją sieci i pracowni komputerowych, serwisem komputerów klasy pc i laptopów, wdrożeń nowego oprogramowania zarówno stworzonego przez naszą firmę jak i inne podmioty, prowadzeniem serwisów internetowych szkół i domów dziecka.

Zajmiemy się również doradztwem dotyczącym rozbudowy infrastruktury it oraz sieci internetowej. Zaproponujemy możliwości podjęcia oszczędności w codziennym funkcjonowaniu poprzez zwolnienie zasobów, zastosowanie alternatywnych licencji oprogramowania i tańszych materiałów eksploatacyjnych. Przeprowadzimy audyt sprzętu i zainstalowanego oprogramowania.

FORMULARZ KONTAKTOWY

NASZ ADRES

W razie jakich kolwiek pytań lub nie jasności skorzystaj z naszego formularza, zadzwoń lub napisz do nas. Czekamy!

+48 730 828 303

kontakt@deltasystems.pl

ul. Korfantego 23, 46-060 Prószków

NIP: PL 991 047 69 80